Poistenie

Životné poistenie Zachovanie životného štandardu

Životné poistenie

Ľudské životy sú rôzne a neraz v nich nastane nečakaný zvrat. Ale pokiaľ ide o finančnú bezpečnosť a krytie rizika, majú naši klienti stále rovnaké potreby a požiadavky. Prevzatím rizík tých, ktorých poisťujeme, im poskytujeme finančnú stabilitu a tým aj väčšiu samostatnosť pri rozhodovaní.

Zdravotné poistenie Starostlivosť aj v tých najťažších životných situáciách.

Zdravotné poistenie

Pre každého z nás je zdravie tou najväčšou prioritou. Všetci preto pokladáme za najdôležitejšiu dostupnosť a najmä profesionalitu lekárov, ambulancií, či nemocníc.  Zdravie je kľúčový faktor kvality života pre každého z nás.  Rozhodnite sa správne pri výbere zdravotnej poisťovne a zabezpečte sebe aj svojej rodine čo najlepšiu a najkvalitnejšiu starostlivosť aj v tých najťažších životných situáciách

Cestovné poistenie Na cestách po svete i doma na horách

Cestovné poistenie

Cestovanie, to je najmä spoznávanie nových krajín, kultúr a ľudí. Či už cestujete na dovolenku, pracovnú cestu alebo študijný pobyt, cestovné poistenie  chráni Vaše cesty a Vy si môžete užívať bezstarostné chvíle.  Kalkulačka pre výpočet najvýhodnejšie cestovné poistenie.

Povinné zmluvné poistenie Získajte online porovnanie cien zo všetkých poisťovní

Povinné zmluvné poistenie

Kalkulačka pre výpočet najlacnejšieho PZP a uzatvorenie zmluvy online. Maximálne zľavy a servis poistenia v cene. Vyberte si najvýhodnejšie poistenie auta.

Havarijne poistenie Poistite svoje auto proti rizikám havárie, krádeže, či vandalizmu

Havarijne poistenie

Kalkulačka pre výpočet najvýhodnejšieho Havarijneho poistenia a uzatvorenie zmluvy online. Maximálne zľavy a servis poistenia v cene. Vyberte si najvýhodnejšie poistenie auta.

Poistenie nehnuteľností Zabezpečenie Vášho majetku

Poistenie nehnuteľností

Poistenie nehnuteľnosti je poistenie, ktoré finančne nahradí vzniknuté škody po zničení, alebo narušení, buď osobou alebo inými udalosťami na Vašom majetku.  Kalkulačka pre výpočet najvýhodnejšieho poistenie majetku.

Pracovná zodpovednosť Poistenie zodpovednosti voči zamestnávateľovi

Pracovná zodpovednosť

Chráňte sa pred škodami na služobnom vozidle, či škodami spôsobenými
neúmyselne a z nedbanlivosti. Poistenie zamestnanca kryje škody
až do výšky 4-násobku priemernej mesačnej mzdy.